,

XI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ IM. MACIEJA UDZIKA

Faza grupowa

A B C D
SP DOBRZYCA – LAS PALMAS SP CHOCICZA – ESPANYOL SP 5 JAROCIN II – MALAGA SP KLĘKA – CELTA VIGO
SP 2 JAROCIN – DEP. LA CORUNA SP KOTLIN –    REAL SOCIEDAD SP SPOŁECZNA – SEVILLA SP WILKOWYJA – REAL MADRYT
SP 4 JAROCIN – DEP. ALAVES SP WITASZYCE – VALENCIA SP ŻERKÓW – EIBAR SP GOLINA – VILLAREAL
SP MIESZKÓW –   FC BARCELONA SP CZERMIN –      BETIS SEVILLA ZS JARACZEWO – ATLETICO MADRYT SP 5 JAROCIN – ATLETIC BILBAO

 

 

Godzina BOISKO 1 BOISKO 2
9:30 – 9:45 DOBRZYCA

 

1 1 SP 2 JAROCIN SP 5 JAROCIN II 3 2 SPOŁECZNA
9:45 – 10.00 CHOCICZA 0 3 KOTLIN KLĘKA 7 1 WILKOWYJA
10.00– 10.15 SP 4 JAROCIN 1 3 MIESZKÓW ŻERKÓW 3 0 JARACZEWO
10:15 – 10:30 WITASZYCE 1 0 CZERMIN GOLINA 3 0 SP 5 JAROCIN
10:30 – 10:45 DOBRZYCA 2 4 SP 4 JAROCIN SP 5 JAROCIN II 0 3 ŻERKÓW
10:45 – 11:00 CHOCICZA 0 3 WITASZYCE KLĘKA 5 1 GOLINA

 

11.00 – 11.15 SP 2 JAROCIN 1 1 MIESZKÓW SPOŁECZNA 3 0 JARACZEWO
11.15 – 11:30 KOTLIN 1 1 CZERMIN WILKOWYJA 1 2 SP 5 JAROCIN
11:30 – 11:45 SP 2 JAROCIN 2 1 SP 4 JAROCIN SPOŁECZNA 2 7 ŻERKÓW
11:45– 12.00 KOTLIN 3 1 WITASZYCE WILKOWYJA 0 0 GOLINA
12.00 – 12.15 MIESZKÓW 4 1 DOBRZYCA JARACZEWO 0 3 SP 5 JAROCIN II
12.15 – 12:30 CZERMIN 3 0 CHOCICZA SP 5 JAROCIN 0 7 KLĘKA

FAZA PLAY – OFF

1/8 FINAŁU

Godzina BOISKO 1 M M BOISKO 2
12:30 – 12:45 MIESZKÓW

 

3 0 CHOCICZA 1 2 ŻERKÓW 7 1 WILKOWYJA
12:45 – 13:00 SP 2 JAROCIN

 

4 1 CZERMIN 3 4 SP 5 JAROCIN II 2 0 SP 5 JAROCIN I
13.00 – 13:15 SP 4 JAROCIN

 

2

k.

2

2

 

3

WITASZYCE 5 6 SPOŁECZNA 2 3 GOLINA
13:15 – 13.30 DOBRZYCA

 

1

k.

1

1

 

2

KOTLIN 7 8 JARACZEWO 0 3 KLĘKA

 

1/4 FINAŁU

Godzina BOISKO 1 M M BOISKO 2
13:30– 13.45 MIESZKÓW

 

3 2 GOLINA 9 10 SP 2 JAROCIN 0 5 KLĘKA
13.45 – 14.00 ŻERKÓW

 

4 2 WITASZYCE 11 12 SP 5 JAROCIN II 0 3 KOTLIN

 

1/2 FINAŁU

Godzina BOISKO 1 M M BOISKO 2
14.15 – 14.30 MIESZKÓW 1 3 KLĘKA 13 14 ŻERKÓW 1 0 KOTLIN

 

MECZ O 3 MIEJSCE

Godzina BOISKO 1
14.40 – 14.55 MIESZKÓW

 

2 1 KOTLIN

 

FINAŁ

Godzina BOISKO 2
14.40– 14:55 KLĘKA 2

k.

2

 

2

 

1

 

ŻERKÓW

 

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA :

  1. ZS KLĘKA          – CELTA VIGO
  2. SP ŻERKÓW      – EIBAR
  3. SP MIESZKÓW – BARCELONA
  4. SP KOTLIN        – REAL SOCIEDAD

5 – 8      GOLINA                          – VILLAREAL

WITASZYCE                    – VALENCIA

SP 2 JAROCIN                – DEPROTIVO LA CORUNA

SP 5 JAROCIN II            – MALAGA

9 – 16   SP CZERMIN                  – BETIS SEVILLA

SP 4 JAROCIN                – DEPORTIVO ALAVES

SP DOBRZYCA                – LAS PALMAS

SP WILKOWYJA            – REAL MADRYT

SP 5 JAROCIN I              – ATLETIC BILBAO

SPOŁECZNA JAROCIN – SEVILLA

ZS JARACZEWO              – ATLETICO MADRYT

SP CHOCICZA                   – ESPANYOL

WYRÓŻNIENIA :

GRZEGORZ REBELKA – SP KOTLIN

KACPER NAWROCKI – SP MIESZKÓW

ADAM ROSIEJKA – SP MIESZKÓW

WOJCIECH RZEPA – SP ŻERKÓW

NAJLEPSZY BRAMKARZ :

KONRAD KACZMAREK – ZS KLĘKA

NAJLEPSZY ZAWODNIK :

DAWID STOLECKI – SP ŻERKÓW

NAJLEPSZY STRZELEC :

MICHAŁ GURGUL – ZS KLĘKA 18 BRAMEK