,

PÓŁKOLONIE

POLKOLONIE LETNIE 2018

Półkolonie trwają od 7:30 do 16:00

Zajęcia przed wyjazdem, wyjściem itd. przygotowują opiekunowie danego dnia

I Tydzień

Dzień tygodnia Przebieg dnia opiekunowie
Poniedziałek( 25 VI) 7:30 – 8:30 schodzenie się dzieci

9:00 śniadanie

od 10:00 – 12:30 warsztaty i zabawy z animatorem

13:00 obiad

13:30 – 16:00 od wspólne gry zespołowe, drużynowe, konkurs rysowania kredą, Zajęcia integracyjne uczestników. Zajęcia planują opiekunowie.

obiad w szkole

Wiesława Przybylska Szpera Beata
Wtorek (26 VI) 7:30 wyjazd wycieczka do Szreniawy – w programie od 10:00 d0 13:30 warsztaty od rośliny do tkaniny i “czerwone korale” , ognisko

Powrót godz. ok. 15:30

Wiesława Przybylska Szpera Beata

Justyna Włodarczyk

Środa (27 VI)  7:30 – 8:30 schodzenie się dzieci

9:00 śniadanie

9:30 Wyjście na kręgle, lody na rynku godz. – 13:00,

13:30 powrót do szkoły

zabawy sportowe – organizacja zajęć przez opiekunów

obiad w szkole

Beata Szpera

Bruno Jędrzejewski

 

Czwartek (28 VI)  7:30 – 8:30 schodzenie się dzieci

9:30 wyjście Zwiedzanie Redakcji Gazety Jarocińskiej, lody w MC

powrót ok 13:00

obiad w szkole

Wiesława Przybylska

Bruno Jędrzejewski

 

Piątek ( 29 VI)  7:30 – 8:30 schodzenie się dzieci

10:00- 12:00 wycieczka rowerowa start  , ognisko w szkole

obiad w szkole

do 16:00 zabawy na terenie placówki

Bruno Jędrzejewski

Justyna Włodarczyk

Joanna Kulisz

 

II Tydzień

Dzień tygodnia Przebieg dnia opiekunowie
Poniedziałek (2 VII)  7:30 – 8:30 schodzenie się dzieci

wycieczka na komisariat policji

wyjazd godz.9:00

powrót godz.11:30

zajęcia przygotowane przez opiekunów

obiad w szkole

do 16:00 zajęcia i zabawy na terenie placówki

 

Przemysław Łączyński

Monika Nowakowska- Grzelak

Wtorek (3 VII)  7:30 – 8:00 schodzenie się dzieci

Wycieczka do Poznania- warsztaty w Muzeum

Rogala,pokaz koziołków, spacer,

wyjazd godz. 9:00

powrót godz.14:00

obiad w szkole

Przemysław Łączyński

Łukasz Szablewski

Monika Nowakowska- Grzelak

Środa (4 VII)  7:30 – 8:30 schodzenie się dzieci

wyjazd do straży pożarnej

wyjazd godz.9:00

powrót godz.12:30

obiad w szkole

Przemysław Łączyński

Monika Nowakowska Grzelak

Czwartek (5 VII)  7:30 – 8:30 schodzenie się dzieci

warsztaty kreatywne „Wiatrak” – robienie  świeczek mydeł

start godz. 9:30

koniec godz.11.30

zajęcia prowadzone przez opiekunów

obiad w szkole

do 16:00 zabawy sportowe

Alicja Stasiak- Sikorska

Joanna Kulisz

Piątek ( 6VII)  7:30 – 8:30 schodzenie się dzieci

seans filmowy w kinie,

wyjście na lody do City cafe wyjście godz.8:30

powrót ok.12:30

obiad w szkole

spacer do pobliskiego lasu

Alicja Stasiak- Sikorska Joanna Kulisz

 

III tydzień

Dzień tygodnia Przebieg dnia Opiekunowie
Poniedziałek (9 VII)  7:30 – 8:30 schodzenie się dzieci

Dzień zielony- wyjazd do ZGO

Wyjazd godz.9:00

Powrót godz. 12:30

obiad w szkole

do 16:00 zajęcia plastyczne

Paulina Reszelska – Miecznik

Łukasz Szablewski

Wtorek( 10 VII)  7:30 – 8:30 schodzenie się dzieci

Dzień żółty-

9:30-12:30 warsztaty twórcze Modra Sowa –   robienie koszulek i lizaków.

Pozostały czas organizuja opiekunowie.

obiad w szkole

do 16:00

zajęcia ruchowe, gry zespołowe

Magdalena Rabiega

Łukasz Szablewski

Środa (11 VII)  7:30 – 8:30 schodzenie się dzieci

Wyjście na basen godz. 10:00, 11:00- 12:30 pobyt na basenie

zajęcia sportowe – przygotowane przez opiekunów

obiad w szkole

gry planszowe

Marta Podawacz

Paulina Reszelska- Miecznik

Marcin Zwierzyński

Czwartek (12 VII) Dzień niebieski –

wycieczka do Wrocławia-Afrykarium (pobyt o 9:30- 13:30)

wyjazd godz. 7:00

powrót godz. 16:00

 

 

Marta Podawacz

Paulina Reszelska- Miecznik

Kasia Tomaszewska

 

 

Piątek (13 VII)  7:30 – 8:30 schodzenie się dzieci

Fullcolor – warsztaty plastyczne, informatyczne, fotograficzne – warszaty przygotowują opiekunowie

obiad w szkole

do 16:00 seans filmowy

 

Marta Podawacz

Joanna Jarecka

 

IV tydzień

Dzień tygodnia Przebieg dnia opiekunowie
Poniedziałek (16 VII)  7:30 – 8:30 schodzenie się dzieci

Warsztaty twórcze – kulinarne w „Tam gdzie

zawsze”-  robienie pizzy wyjście godz. 9:30 , powrót ok. 12:00

obiad w szkole

do 16:00 zajęcia zorganizowane przez opiekunów

Iwona Jankowiak

Joanna Jarecka

Wtorek (17 VII)  7:30 – 8:30 schodzenie się dzieci

Wyjazd do Hermanowa        ( przejazd bryczk,a zabawy, ognisko)

wyjazd 9:30

powrót 15:00

Iwona Jankowiak

Joanna Jarecka

Kamila Musiał Gałczyńska

 

Środa (18 VII)  7:30 – 8:30 schodzenie się dzieci

wyjazd do Żerkowa –warsztaty lepienie z gliny

wyjazd 9:00

powrót 13:00

obiad w szkole

do 16:00 zajęcia plastyczne

Iwona Jankowiak

Kasia Tomaszewska

Czwartek (19 VII)  7:30 – 8:30 schodzenie się dzieci

Wycieczka do Rozdrażewa- warsztaty wiejskie, zabawy na terenie agroturystyki, ognisko

wyjazd 8:30

powrót 15:30

 

Kamila Musiał Gałczyńska

MariolaZiętek

Kasia Tomaszewska

 

Piątek (20 VII)  7:30 – 8:30 schodzenie się dzieci

do 16:00 zabawy z animatorem, konkursy, ognisko – zajęcia organizują opiekunowie

obiad w szkole

MariolaZiętek

Kamila Musiał Gałczyńska

Kasia Tomaszewska

 

 

Transport 

26 czerwca godz. 7:30 z Przemysłowej wyjazd do Szreniawy (35 miejsc)

2 lipca godz.8:30 z Przemysłowej wyjazd na policję z policji odbiór godz. 10:30(35miejsc)

3 lipca Z Przemysłowej wyjazd  do Poznania godz.8:45 powrót ok 14:30(35miejsc)

4 lipca Z Przemysłowej wyjazd do straży pożarnej 8:45 odbiór ze straży o 12:15(35miejsc)

9 lipca godz.8:30 wyjazd do ZGO, powrót ok 12:30(35miejsc)

12 lipca wyjazd do Wrocławia godz. 6:50 , powrótok16:00(35miejsc)

17 lipca wyjazd do Hermanowa godz. 9:30, powrót ok15:00(25miejsc)

18 lipca wyjazd do Żerkowa godz. 9:00,powrót ok13:00(25miejsc)

19 lipca wyjazd do Rozdrażewa godz. 8:30, powrót ok 15:30(25miejsc)