, , ,

Międzyszkolna zabawa w teatr

Uczniowie gimnazjum i siódmej klasy szkoły podstawowej stanęli przed największym, w swojej aktorskiej karierze, zadaniem. Postanowili zaprezentować swoje teatralne przedsięwzięcie nieco młodszym kolegom z Zespołu Szkół Specjalnych.
16 stycznia bieżącego roku naszą szkołę odwiedziła sympatyczna delegacja z Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie. Widownia tym razem była nadzwyczaj wymagająca. Na szczęście przedstawienie na podstawie Opowieści wigilijnej Karola Dickensa przypadło do gustu młodym widzom.
Po krótkiej, ale bardzo słodkiej przerwie – goście mogli częstować się ciastkami i napojami, gimnazjaliści i siódmoklasiści wzięli pod swe skrzydła młodszych kolegów. Wraz z nimi tworzyli kostiumy, scenografię oraz krótkie scenki, których najważniejszymi aktorami byli nasi goście. Księżniczki, rycerze i królewny to tylko niektóre z przebrań, które powstały. Najważniejszy był jednak uśmiech, który nie schodził z twarzy naszych miłych gości. Niestety świetna zabawa skończyła się bardzo szybko. Mamy nadzieję, że już wkrótce powtórzymy takie spotkanie.