,

FINAŁ WOJEWÓDZKI SZTAFET PŁYWACKICH

Kolejny raz awansowaliśmy i wystartowaliśmy, w Finale Wojewódzkim Sztafet Pływackich , który rozegrany został na Termach w Poznaniu w piątek 16.11.br. W finale brały udział po dwie sztafety z każdego powiatu naszego województwa. Nie byliśmy faworytami, ale -“najważniejszy jest udział”- i tradycja, bo taka pływacka jest w naszej szkole.
Drużyna dziewcząt z rocz. 2006 i mł. – Otylia Janik, Michalina Wróbel, Katarzyna Karlińska, Martyna Łuksza, Dominika Łabuszewska, Zosia Tomaszewska z czasem 2.19.66 zajęły 36 miejsce.
Chłopcy w tej kat. wiekowej popłynęli w składzie : Hubert Wira, Bartek Garsztka, Mateusz Maćkowiak, Janek Pyzik, Franek Rygowski i Daniel Jankowiak zajmując – 32 miejsce i rekord szkoły poprawiony o 5,14 sek.
Rocz. 2003 i młodsi – Julia Józwiak, Dominika Zielińska, Natasza Piosik, Weronika Wrzesińska, Paulina Wojtczak i Natalia Bernat – 29 miejsce z czasem -4.25.94 i rek. szkoły poprawiony o 17,88 sek. Rezerwowa zawodniczka- Julia Mizgalska. r
W kat. chłopców – Marcin Pluta, Sebastian Soliński, Maksymilian Sztajer, Maksym Adamski, Adam Szymkowiak, Maksymilian Bernat i rez. Antek Sójka – 31 m – 3.59.80 rek. szkoły poprawiony o 0.47 sek. Re wyniki świadczą o dużej ambicji i woli walki w finale. Gratulujemy !!! Pływaków przygotowali i dopingowali : p. Marta Podawacz. p.Bruno Jędrzejewski i p. Marek Tobolski.